CTAC1008F-18NK
Central Technologies
Prodotto No:
CTAC1008F-18NK
Descrizione:
SMD AIR CORE INDUCTOR
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Inductance 18 nH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ctac1008f
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.5GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 9.6mOhm