CTAC1008F-68NK
Central Technologies
Prodotto No:
CTAC1008F-68NK
Descrizione:
SMD AIR CORE INDUCTOR
In magazzino : 10
Guida per l'utente
Inductance 68 nH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ctac1008f
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 37.1mOhm