CTC1F-3R9J
Central Technologies
Prodotto No:
CTC1F-3R9J
Descrizione:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 3.9 µH
Series ctc1f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 80MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1Ohm