CTC3F-180K
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-180K
Descrizione:
18UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 18 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 14MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 770mOhm