CTC3F-2R7J
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-2R7J
Descrizione:
2.7UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 2.7 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 100MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 350mOhm