CTC3F-471K
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-471K
Descrizione:
470UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 470 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 2.2MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 7.7Ohm