CTC3F-4R7M
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-4R7M
Descrizione:
4.7UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 4.7 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 80MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 390mOhm