CTC3F-R10M
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-R10M
Descrizione:
0.10UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 100 nH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 320MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 150mOhm