CTC3F-R56M
Central Technologies
Prodotto No:
CTC3F-R56M
Descrizione:
0.56UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 560 nH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 230MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 410mOhm