CTC4F-152K
Central Technologies
Prodotto No:
CTC4F-152K
Descrizione:
1500UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 1.5 mH
Series ctc4f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.25MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 21.6Ohm