CTCB0603F-601GHC
Central Technologies
Prodotto No:
CTCB0603F-601GHC
Descrizione:
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 350mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Obsolete
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA