CTCB1806F-500P
Central Technologies
Prodotto No:
CTCB1806F-500P
Descrizione:
FERRITE BEAD 50 OHM 1806 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Impedance @ Frequency 50 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTCBF
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A