Casa / Fixed Inductors / CTCDRH129F-561M
minImg
CTCDRH129F-561M
Central Technologies
Prodotto No:
CTCDRH129F-561M
Descrizione:
560UH SMD SHIELDED PWER INDUCTOR
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 700mOhm Max
Inductance 560 µH