CTCH114F-333L
Central Technologies
Prodotto No:
CTCH114F-333L
Descrizione:
33000A RADIAL LEAD FIXD INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 100mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.567" (14.40mm)
Tolerance ±15%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 51Ohm Max
Inductance 33 mH