CTCH664F-180L
Central Technologies
Prodotto No:
CTCH664F-180L
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
18UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±15%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 83.9mOhm Max
Inductance 18 µH