CTDLW21SF-181T03
Central Technologies
Prodotto No:
CTDLW21SF-181T03
Descrizione:
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 350mOhm
Impedance @ Frequency 180 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTDLW21SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 330mA