Casa / Fixed Inductors / CTDO3316PF-332HC
minImg
CTDO3316PF-332HC
Central Technologies
Prodotto No:
CTDO3316PF-332HC
Descrizione:
3.3UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
In magazzino : 885
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 6.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.250" (6.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.390" W (13.21mm x 9.91mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14mOhm
Inductance 3.3 µH