CTDR3F-152K
Central Technologies
Prodotto No:
CTDR3F-152K
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
1500UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.866" (22.00mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.102" Dia (28.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 518mOhm Max
Inductance 1.5 mH