CTDRQ127F-330M
Central Technologies
Prodotto No:
CTDRQ127F-330M
Descrizione:
33UH SMD DUAL INDUCTR/TRANSFRMR
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 66.4mOhm Max
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 3.11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 265mOhm Max
Inductance - Connected In Series 135.7 µH
Ratings -
Series CTDRQ127F
Current Saturation - Parallel 6.22 A
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Current Rating - Series 1.61 A
Current Rating - Parallel 3.23 A
Mfr Central Technologies
Height 0.315" (8.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 33 µH