CTEP125UF-2R2M
Central Technologies
Prodotto No:
CTEP125UF-2R2M
Descrizione:
2.2UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 14.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.4mOhm Max
Inductance 2.2 µH