CTGS32F-4R7M
Central Technologies
Prodotto No:
CTGS32F-4R7M
Descrizione:
4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.35A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 18 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series CTGS32F
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 45MHz