CTH6EF-151K
Central Technologies
Prodotto No:
CTH6EF-151K
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
150UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 250mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.2Ohm Max
Inductance 150 µH
Series CTH6F
Type Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 3.2MHz