CTH7F-220K
Central Technologies
Prodotto No:
CTH7F-220K
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
22UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
In magazzino : 420
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.7A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CTH7F
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 10MHz