CTH7F-682K
Central Technologies
Prodotto No:
CTH7F-682K
Descrizione:
6800UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
In magazzino : 236
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 80 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16Ohm Max
Inductance 6.8 mH
Series CTH7F
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 400kHz