CTH8F-333K
Central Technologies
Prodotto No:
CTH8F-333K
Descrizione:
33000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
In magazzino : 366
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 155mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26.7Ohm Max
Inductance 33 mH
Series CTH8F
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 150kHz