CTH8RF-220K
Central Technologies
Prodotto No:
CTH8RF-220K
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
22UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.1A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.917" (23.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.469" Dia (11.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CTH8RF
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 10MHz