CTH9F-501M
Central Technologies
Prodotto No:
CTH9F-501M
Descrizione:
500UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
In magazzino : 389
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.560" Dia x 1.250" L (14.22mm x 31.75mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 260mOhm Max
Inductance 500 µH