Casa / Fixed Inductors / CTLQ1812CF-101K
minImg
CTLQ1812CF-101K
Central Technologies
Prodotto No:
CTLQ1812CF-101K
Pacchetto:
1812
Descrizione:
100UH 190MA SMD WW INDUCTOR
In magazzino : 200
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Inductance 100 µH
Series CTLQ1812CF
Type Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 6.8MHz