Casa / Fixed Inductors / CTLVC4018F-220M
minImg
CTLVC4018F-220M
Central Technologies
Prodotto No:
CTLVC4018F-220M
Descrizione:
22UH SMD POWER INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 810mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 760 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 350mOhm
Inductance 22 µH