Casa / Fixed Inductors / CTLVC8040F-2R2N
minImg
CTLVC8040F-2R2N
Central Technologies
Prodotto No:
CTLVC8040F-2R2N
Descrizione:
2.2UH SMD POWER INDUCTOR
In magazzino : 2015
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.28A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 6.48 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11.5mOhm
Inductance 2.2 µH