Casa / Fixed Inductors / CTMMP8751F-101M
minImg
CTMMP8751F-101M
Central Technologies
Prodotto No:
CTMMP8751F-101M
Descrizione:
SMD Shielded Power Inductor
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 39.4mOhm
Inductance 100 µH