CTS2F-102J
Central Technologies
Prodotto No:
CTS2F-102J
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
1000UH AXL OLDEDSHIELD INDUCTR
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 49 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 80 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 52Ohm Max
Inductance 1 mH
Series CTS2F
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 4.8MHz