CTS3F-153K
Central Technologies
Prodotto No:
CTS3F-153K
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
15000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR
In magazzino : 28
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 79 kHz
Q @ Freq 30 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 22 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 157Ohm Max
Inductance 15 mH
Series CTS3F
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 290kHz