Casa / Fixed Inductors / CTSCH110DF-331L
minImg
CTSCH110DF-331L
Central Technologies
Prodotto No:
CTSCH110DF-331L
Descrizione:
330UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 610mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±15%
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 510mOhm Max
Inductance 330 µH