Casa / Fixed Inductors / CTSCH875DF-682K
minImg
CTSCH875DF-682K
Central Technologies
Prodotto No:
CTSCH875DF-682K
Descrizione:
6800UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 89mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.307" (7.80mm)
Tolerance ±10%
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23Ohm Max
Inductance 6.8 mH