CTSD25F-221M
Central Technologies
Prodotto No:
CTSD25F-221M
Descrizione:
220UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 268mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 446 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.675Ohm Max
Inductance 220 µH