CTSL1112F-220K
Central Technologies
Prodotto No:
CTSL1112F-220K
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
22UH RAD SHLDED FIX INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.441" Dia (11.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CTSL1112F
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 9.5MHz