Casa / Fixed Inductors / CTSLF0745TF-220M
minImg
CTSLF0745TF-220M
Central Technologies
Prodotto No:
CTSLF0745TF-220M
Descrizione:
22UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.34 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 61mOhm
Inductance 22 µH