Casa / Fixed Inductors / CTSLF0745TF-681M
minImg
CTSLF0745TF-681M
Central Technologies
Prodotto No:
CTSLF0745TF-681M
Descrizione:
680UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.08Ohm
Inductance 680 µH