Casa / Fixed Inductors / CTSPI2D15F-3R3M
minImg
CTSPI2D15F-3R3M
Central Technologies
Prodotto No:
CTSPI2D15F-3R3M
Descrizione:
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.24 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 91mOhm
Inductance 3.3 µH