CTX22-16885
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
CTX22-16885
Descrizione:
FIXED IND 200UH 7A 164 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.850" (47.00mm)
Tolerance -
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.394" L x 0.866" W (35.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 164mOhm Max
Inductance 200 µH