CUS30M-12/A
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
CUS30M-12/A
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 30W
In magazzino : 265
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 88%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.48" L x 2.52" W x 1.40" H (88.4mm x 64.0mm x 35.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.5 A
Series CUS30M (30W)
Power (Watts) 30W