CUS60M-24/P
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
CUS60M-24/P
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 60W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Series CUS60M (60W)
Power (Watts) 60 W
Type Open Frame
Line Regulation 96mV
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 90%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, Universal Input
Load Regulation 192mV
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC