CV150K5BL1
Bourns Inc.
Prodotto No:
CV150K5BL1
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
CV 150VRMS 5MM BULK L1
In magazzino : 1261
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 130 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series CV
Energy 9J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 150 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V
Current - Surge 400 A