CV175K14BL1
Bourns Inc.
Prodotto No:
CV175K14BL1
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
CV 175 K 14 B L1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series CV
Energy 95J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V