CV175K7BL1
Bourns Inc.
Prodotto No:
CV175K7BL1
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
CV 175VRMS 7MM BULK L1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 250 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series CV
Energy 21J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 225 V