CV201210-1R0K
Bourns Inc.
Prodotto No:
CV201210-1R0K
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 1UH 50MA 400 MOHM SMD
In magazzino : 48768
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 1 µH
Series CV201210
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 75MHz