CVCO55BE-2300-2575
Crystek Corporation
Prodotto No:
CVCO55BE-2300-2575
Descrizione:
VCO 2437.5MHZ 0.5-18V 12.7X12.7
Guida per l'utente
Phase Noise Typ (dBc/Hz) -102
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Range 2300 ~ 2575MHz
Tuning Voltage (VDC) 0.5 V ~ 18 V
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Product Status Active
Frequency - Center 2437.5MHz
Series CVCO55
Icc Max 30mA
Package / Case 16-QFN, Variant
2nd Harmonic, Typ (dBc) -15
Voltage - Supply 8V
Mfr Crystek Corporation
Height 0.150" (3.81mm)