CVH115K10T
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CVH115K10T
Descrizione:
MOV, 115V (Vrms), 10%, 10mm
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series CVH
Energy 34J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 115 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V