CVH201205-2R2M
Bourns Inc.
Prodotto No:
CVH201205-2R2M
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0805
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 600MA 412.5 MOHM
In magazzino : 7100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 412.5mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series CVH201205
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 40MHz